СІМФЕРОПОЛЬ / АК'МЕСДЖИТ (QHA) -

15 листопада підконтрольні Російській Федерації співробітники прикордонної служби у Криму затримали українця, який нібито намагався незаконно перетнути адміністративний кордон між окупованим Кримом і материковою Україною. Про це повідомляє "Прикордонне управління ФСБ Росії по Республіці Крим".

— Чоловік прийняв рішення, рухаючись у бік затоки Сиваш, спробувати перетнути кордон в обхід пунктів пропуску та непомітно від прикордонників проникнути на територію України. Незважаючи на вживані заходи зі скрадливого пересування на місцевості, зарубіжний гість був затриманий тривожною групою із застосуванням службової собаки, — зазначили у "прикордонній службі".

При затриманні чоловік показав довідку про втрату паспорта і заявив, що був у знайомої в Ялті минулого місяця, де його і загубив.

За даним фактом окупаційна влада відкрили кримінальне провадження за ч. 3 ст. 30, ч. 1 ст. 322 КК РФ (замах на незаконне перетинання державного кордону РФ).

Раніше QHA повідомляло, що українських прикордонників Ігоря Дзюбака і Богдана Марцоня, викрадених російськими спецслужбами на кордоні з Російською Федерацією, доправили в Москву. Згідно з повідомленням джерела, їх перевели до СІЗО №2 у Лефортово.

Нагадаємо, 3 жовтня на Сумщині зникли двоє офіцерів відділу прикордонної служби «Знобь-Новгородське» Сумського прикордонного загону, які здійснювали моніторинг ділянки кордону.

QHA повідомляло, що викраденим 3 жовтня 2017 року РФ військовослужбовцям Державної прикордонної служби України у рамках раніше порушеної кримінальної справи за ч. 3 ст. 322 Кримінального кодексу РФ (незаконний перетин державного кордону РФ) висунуто звинувачення.

Джерело: Кримінформ

QHA