ЯЛТА (QHA) -

Так звана «Рада міністрів» в окупованому Росією Криму своїм «розпорядженням» ліквідувала Національний науково-дослідний інститут винограду і вина «Магарач» і передала у федеральну власність його майно, а також майно державної бюджетної установи «Науково-дослідний інститут сільського господарства Криму». Відповідні «розпорядження» були прийняті 7 лютого на виїзному засіданні самопроголошеного кримського «уряду» у Білогорську, передають кримські ЗМІ.

— Ліквідувати державну бюджетну установу Республіки Крим «Національний науково-дослідний інститут винограду і вина «Магарач», йдеться в одному з «документів».

Також нелегітимний «радмін» вирішив безоплатно передати з власності Криму у федеральну власність країни-окупанта товарно-матеріальні цінності, що перебувають на балансі ДБУ «Національний науково-дослідний інститут винограду і вина «Магарач» та ДБУ «Науково-дослідний інститут сільського господарства Криму».

Нагадаємо, як повідомляло QHA, 6 лютого своїм «розпорядженням» так званий «радмін Криму» ліквідував бюджетну установу «Ордена Трудового Червоного Прапора Нікітський ботанічний сад — Національний науковий центр», передавши ботсад у федеральну власність РФ.

ФОТО: інтернет

QHA