МОСКВА (QHA) -

Прокуратура Росії відправила апеляцію на рішення Північно-Кавказького військового окружного суду за звинуваченим у рамках «справи Хізб ут-Тахрір» кримським татарином Русланом Зейтуллаєвим. Про це повідомив журналіст Антон Наумлюк.

У російській прокуратурі стверджують, що пом'якшення покарання з 17 років, необхідних стороною обвинувачення, до призначених судом 12 можливе лише «за наявності виняткових обставин», які нібито у справі відсутні.

Як повідомляло раніше QHA, Північно-Кавказький військовий окружний суд засудив фігуранта справи «Хізб ут-Тахрір» Руслана Зейтуллаєва до 12 років позбавлення волі з відбуванням у виправній колонії суворого режиму.

4 квітня Руслан Зейтуллаєв оголосив безстрокове голодування на знак протесту проти несправедливого ставлення до кримських татар в окупованому Криму. Через 22 дня він її припинив за станом здоров'я. 15 травня кримський татарин оголосив нове голодування.

Нагадаємо, 23 січня 2015 року у Криму було затримано чотирьох кримських мусульман за нібито причетність до організації «Хізб ут-Тахрір», яка визнана в Росії терористичною. З 1 червня 2016 року їхня справа розглядалася у Північно-Кавказькому окружному військовому суді.

ФОТО: інтернет

QHA