КИЇВ (QHA) -

Роман Сущенко та інші політв'язні рано чи пізно будуть на волі. Про це заявив російський адвокат Микола Полозов.

За його словами, інше питання, скільки для цього знадобиться часу, і яка методологія застосовується для їх звільнення.

— Можу сказати одне: для того, щоб вони опинилися на волі, потрібно прийняти політичні рішення, сказав він.

Адвокат, разом з тим, вказав на помилки, які, на його думку, допускає керівництво України щодо в'язнів Кремля.

— За три з половиною роки поки в Україні не було зроблено головного не було створено інфраструктури: ні державного, ні громадського органу, який би постійно відстежував і акумулював інформацію щодо політичних ув'язнених, здійснював взаємодію тієї сторони з цією та збирав кошти на усю цю роботу, зазначив Полозов.

Поки що, переконаний російський адвокат, все йде вроздріб, і цю ситуацію "необхідно виправляти".

Вже повідомлялося, що незаконно затриманий в Росії український журналіст Роман Сущенко використовував право на 20-хвилинний дзвінок близьким, щоб привітати матір з днем ​​народження.

Раніше Московський міський суд продовжив запобіжний захід українському журналісту Роману Сущенко і залишив його під вартою до 13 січня 2018 року. Після засідання адвокат Марк Фейгін заявив, що суддя помилився, і в судовій ухвалі сказано — до 30 січня.

Нагадаємо, спеціальний кореспондент інформагентства «Укрінформ» у Франції Роман Сущенко був заарештований в Москві 30 вересня 2016 року і звинувачений у шпигунстві на користь української держави. Його утримують в московській в'язниці «Лефортово».

Пізніше президент України Петро Порошенко під час прес-конференції в Києві 14 травня 2017 року заявив, що обговорював з Путіним питання звільнення журналіста Романа Сущенко.

Джерело: Цензор.нет

QHA