КИЇВ (QHA) -

Родичі політв'язнів спільно з Меджлісом кримськотатарського народу підготували лист керівним особам міжнародних Організацій, включаючи Генерального секретаря НАТО, повідомив голова Меджлісу кримськотатарського народу Рефат Чубаров на 95-му семінарі Роуза-Рота у Києві у вівторок.

У документі містяться рекомендації щодо того, що треба зробити, щоб зупинити агресію Росії в Україні та допомогти людям в анексованому Криму, передає кореспондент QHA.

— Перш за все, треба заморозити у західних організаціях персональні активи кремлівської клептократії, включаючи членів їхніх сімей і друзів кола Путіна. Чому б цього не зробити, вони цього дуже бояться, — сказав Чубаров.

Крім цього, у листі пропонується поступове заміщення імпорту до Євросоюзу російської нафти і нафтопродуктів, вугілля і газу. Також у списку вимог — відмова країн ЄС від російських проектів з будівництва безтранзитних газотранспортних систем, включаючи «Північний потік-2».

Під час виступу глава Меджлісу нагадав про утриманого окупантами в тюрмі Ахтема Чийгоза і порівняв поточну ситуацію в Криму з режимом і репресіями Сталіна у 20-х роках минулого століття.

ФОТО: інтернет

QHA