СІМФЕРОПОЛЬ / АК'СМЕДЖИТ (QHA) -

Постійно діючий сільськогосподарський ярмарок у Сімферополі, відкритий окупаційною «владою» 2015 року, потопає у смітті. Про це повідомляється на сайті міста.

Так, за заявами мешканців району Москільце, де працює ринок, контейнери зі сміттям біля сільськогосподарського ярмарку не вивозяться вже другий тиждень.

— Всі кричать про чистоту, про повагу до міста і турботу про довкілля. Ринок «Ярмарок» на Москільці побудували. Все для народу, все для людей. А сміття теж для народу? Поставили контейнери, не вивозять другий тиждень, обурюється місцева жителька.

Вона зазначила, що недотримання санітарних норм призводить до того, що по ночах бездомні тварини влаштовують гучні «бої» за відходи у м'ясних рядах ринку.

— З ринку викидають все! Голови, кістки великої рогатої худоби корів. Собаки влаштовують нічні бої за здобич. Весело, але брудно і шумно.

Нагадаємо, як повідомляло QHA, в ході «засідання» так званого «міністерства ЖКГ Криму» 11 сiчня 2017 року самопроголошений «заступник голови з питань економічної, бюджетно-фінансової та податкової політики» Ольга Виноградова виступила з вимогою ввести режим надзвичайної ситуації у Сімферополі у зв'язку із загрозою сміттєвого колапсу.

ФОТО: інтернет

QHA