КИЇВ (QHA) -

Національна рада з питань телебачення і радіомовлення пропонує Раді національної безпеки і оборони України вибудувати систему для глушіння телерадіосигналу з анексованого Криму на територію материкової України. Про це розповів член Нацради Сергій Костинский.

— На сьогоднішній день є стратегія глушіння ворожого сигналу, у першу чергу, це стосується зони проведення АТО. Нацрада вже направила лист до РНБО, де ми поінформували щодо всіх телеканалів і радіостанцій, які працюють з Криму, з Красноперекопська, які ведуть мовлення на півдні Херсонської області. Ми пропонуємо РНБО вибудувати систему для глушіння цього сигналу, — сказав Костинский.

Нагадаємо, відкриття телерадіовежі у селищі Чонгар біля адміністративного кордону з Кримом пройшло 17 березня 2017 року. Радіус дії можливого сигналу телевежі становить для радіо — 120-130 км і 80 км — впевненого прийому, для телебачення — 50-60 км.

Костинский на початку вересня заявив, що в Чаплинці зараз проводяться роботи зі збільшення телевежі з 92 метрів до 130 метрів. Коли ця робота буде завершена, з кожної вежі буде додатково віщати 8-10 українських телеканалів.

Джерело: Крим.Реалії

QHA