КИЇВ (QHA) -

Волонтери та родичі утримуваного під арештом в окупованому Сімферополі українського волонтера Євгена Панова записали відеозвернення до президента РФ Володимира Путіна.

Відповідний відеозапис з'явилася на сторінці «Євромайдан SOS».

Волонтери зазначили, що сьогодні, 6 червня, Євгену Панову виповнюється 40 років, і свій ювілей він змушений провести за гратами.

— Кілька днів тому окупаційний суд у Сімферополі продовжив йому арешт до 7 серпня. У день його народження рідні та волонтери «Євромайдан SOS», які вже третій рік проводять кампанію Let My People Go Ukraine, звернулися до Володимира Путіна з відкритим відеозверненням.

У «Євромайдан SOS» нагадали, що Євген Панов був затриманий у Криму в ніч з 6 на 7 серпні минулого року. Паралельно затримали Андрія Захтея, який працював таксистом у Сімферополі. Обох кілька днів катували, проводили через тіло електричний струм, погрожували сексуальним насильством.

ФСБ офіційно повідомила про затримання українців тільки на четверту добу. Євген Панов був звинувачений у підготовці терактів у складі неіснуючої диверсійної групи. Під тортурами Панов був змушений дати викривальні свідчення проти себе, від яких відмовився у суді.

Як повідомляло QHA, 2 червня нелегітимний Київський районний суд Сімферополя на два місяці продовжив арешт Євгену Панову.

ФОТО: інтернет

QHA