КИЇВ (QHA) -

У четверту річницю початку протестів на Майдані в українській столиці знову починаються протестні акції. Зокрема ряд рухів і громадських організацій: "Коаліція учасників Помаранчевої революції" (КУПР), Добровольчий рух Організації українських націоналістів (ДР ОУН), Комітет визволення політв'язнів почали на Майдані Незалежності безстрокову акцію протесту.

Учасники акції очікують візиту президента Петра Порошенка і хочуть почути від нього інформацію про результати розслідування справи про побиття мітингувальників у ніч з 29 на 30 листопада 2013 року.

18:05 почалися сутички між групами протестувальників і поліцією.

В акції беруть участь близько 250-300 осіб.

Сталося зіткнення між поліцейськими і активістами, які намагалися поставити намет.

Нагадаємо, в ніч на 30 листопада 2013 року у Києві відбувся розгін студентської мітингу. У зачистці брали участь бійці спецпідрозділу міліції "Беркут" і солдати Внутрішніх військ, які застосували кийки і сльозогінний газ проти активістів. Після розгону в лікарнях опинилися 35 осіб.

Побиття студентів по суті стало початком Революції Гідності. Однак поки що ніхто так і не зазнав відповідальності за події в ніч на 30 листопада 2013 року на Майдані Незалежності.

QHA