СІМФЕРОПОЛЬ / АК'МЕСДЖИТ (QHA) -

Російська служба з фінансового моніторингу внесла активіста, члена регіонального Меджлісу кримськотатарського народу Сулеймана Кадирова до переліку екстремістів і терористів. Джерело повідомляє, що у нього заблокована банківська карта і таким чином він не може отримати пенсію.


Дані дії є порушенням Закону РФ «Про протидію легалізації (відмиванню) доходів, одержаних злочинним шляхом, і фінансуванню тероризму». Так, згідно з п.2.4. даного закону фізична особа, яку включено до вищезгаданого переліку, з метою забезпечення своєї життєдіяльності вправі здійснювати операції з коштами або іншим майном, що не перевищує 10 000 рублів на календарний місяць, а також здійснювати операції з коштами або іншим майном, спрямовані на отримання та витрачання пенсії, стипендії, допомоги, іншої соціальної виплати згідно із законодавством Російської Федерації, а також на сплату податків, штрафів, інших обов'язкових платежів за зобов'язаннями фізичної особи.

Стосовно Сулеймана Кадирова, у якого 5 жовтня 2016 року у Феодосії відбувся обшук, 11 жовтня порушили кримінальну справу за сепаратизм за статтею 280.1 ч. 2 КК Російський Федерації. Його підозрюють у «закликах до невизнання кордонів Російської Федерації та підтримки кримськотатарського батальйону "Аскер"».

У лютому цього року ФСБ РФ продовжила термін попереднього слідства до 7 квітня 2017 року.

ФОТО: інтернет

QHA