МОСКВА (QHA) -

Адміністрація президента Росії затвердила план, що передбачає зробити потужнішими трансляції пропагандистських телеканалів і радіостанцій на підконтрольну Україні територію. Про це на своїй сторінці у Facebook написав народний депутат України, керівник групи «Інформаційний опір» Дмитро Тимчук.

Він зазначив, що такі заходи вживаються у відповідь на початок мовлення українських телеканалів на окупований Крим.

— У відповідь на початок мовлення українських телеканалів на окупований Крим російські куратори у «міністерстві інформації ДНР» повідомили про затвердження в АП РФ плану введення в експлуатацію додаткових передавальних потужностей для мовлення (теле- і радіо-) ЗМІ РФ і «ЛДНР» на підконтрольну Україна територію. Повідомлено про швидке прибуття в «ДНР» з РФ відповідних російських фахівців і про виділення коштів для проведення необхідних робіт, в яких планується задіяти в т.ч. підрядників з «ДНР».

Нагадаємо, 17 серпня Україна розпочала трансляцію у тестовому режимі українських телеканалів з Чонгара Херсонської області на окупований Крим.

У тестовому режимі на територію Північного Криму у стандарті DVB-T2 транслюються: «UA: КРИМ» (НСТУ), «5 канал», «Прямий канал», ICTV та «Чорноморська ТРК».

ФОТО: інтернет

QHA