ЗАПОРІЖЖЯ (QHA) -

21-річний Ігор Поліщук приїхав до обласного центру з Михайлівського району. За професією кухар. Каже, що у зоні проведення АТО ще не був, пройшов тільки строкову службу, але впевнений, що поки на сході країни тривають бойові дії, забувати військову майстерність не можна.

— Я б хотів поліпшити свої знання у медичній галузі санітарній інструкції, оскільки у фронтовій зоні часто трапляються ситуації, коли необхідна перша медична допомога, а не кожен може її правильно надати. А взагалі у мирному житті я б хотів освоїти професію реабілітолога, каже хлопець.

На військову перепідготовку прийшов і 26-річний житель Енергодара (Запорізька область) Іван Шевер. Хлопець уже бував у зоні бойових дій у Луганській області. Каже, що в рідному місті до війни працював токарем і вже у зоні АТО перепрофілювався на стрільця.

— Вважаю, що у навчальних центрах і на військовому полігоні мене багато чому навчать. Перепідготовка це зовсім інший рівень: конкретно більше даватимуть теоретичних та практичних знань. Кожна людина виконуватиме свої обов'язки, відповідатиме не лише за себе, але і за людей, які знаходяться поруч із нею, каже Іван.

Закріплювати практичні навички та знайомитися з новою військовою технікою бійці будуть у Вінницькій області.

Перші 15 днів вони (бійці) будуть отримувати теоретичні знання, підвищувати свою кваліфікацію за своїми спеціальностями. Наступні 15 днів братимуть участь у бойових бригадах, повідомив тимчасово виконуючий обов'язки заступника військового комісара по роботі з особовим складом Владислав Чумак.

Відправки до навчальних центрів та бойових полігонів минулого року здійснювалися двічі на рік. Цього ж року такі відправки проходять щомісяця.

QHA