АНКАРА -

Режим Башара Асада надає підтримку терористам PYD/PKK (курдські терористи) у Сирії, повідомили агентству «Анадолу» джерела в силах безпеки Туреччини.

Зокрема, режим підтримує створення терористами своїх центрів підготовки у районах Шейх Максуд і Хюллюк провінції Алеппо, аналогічних тим, що створені в Афріні у січні нинішнього року. Тут сотні терористів навчають вибухової справи, тактиці ведення бою та використання важкого озброєння.

Крім того, поранених у боях терористів літаками транспортують до лікувальних установ. Як повідомляють джерела, минулого тижня два ватажка курдських бойовиків, що діють у горах Кандиль в Іраку, пізно вночі були доставлені на лікування до Дамаска. Також літаки режиму доставляють до Дамаска терористів, поранених у боях у районах Кобані, Афрін і Хасеке.

Нагадаємо, що курди становлять значну частину населення в східних і південно-східних провінціях Турецької Республіки. Курди, що належать до згаданих організацій, систематично здійснюють терористичні акти у прикордонних із Сирією містах.

Джерело: АА

ФОТО: інтернет

QHA