СІМФЕРОПОЛЬ / Акмесджит (QHA) -

Рефат Чубаров обговорив по телефону з Архієпископом Сімферопольським і Кримським Климентом ситуацію з нападом російських силовиків на храм Святих рівноапостольних князів Ольги та Володимира Української православної церкви Київського патріархату в Сімферополі, повідомив народний депутат на своїй сторінці в Фейсбук.

Як відомо, 31 серпня 2017 року співробітники російських спецслужб увірвалися до приміщення головного храму УП КПЦ у Криму, застосували силу відносно архієпископа Сімферопольського і Кримського УПЦ КП Климента і пошкодили йому руку.

— Варварське ставлення російської окупаційної влади до священиків і парафіян Української православної церкви Київського патріархату в тимчасово окупованому Криму, як і постійні репресії та гоніння проти мусульман Криму, є свідченням посилення Росією політики цілеспрямованого витіснення кримських татар і етнічних українців за межі Криму та їх заміни етнічними росіянами, ввезеними з материкової Росії, — написав Рефат Чубаров.

Як повідомляло раніше QHA, співробітники російських спецслужб заблокували український православний храм Святих рівноапостольних князів Ольги та Володимира в окупованому Сімферополі.

За словами архієпископа Сімферопольського і Кримського УПЦ КП Климента, пристави забрали хрест, церковне начиння, раритетні ікони, столовий посуд з порцеляни і богемського кришталю, які були подаровані церкві, а також килими.

ФОТО: QHA

QHA