КИЇВ (QHA) -

Українсько-кримськотатарське радіо «Хаят» тепер можна слухати на сайті агентства «Кримські новини»! Натиснувши на червону кнопку «Радіо» у правому верхньому куточку будь-якої сторінки сайту, слухач перейде на нову сторінку, де автоматично почнеться радіомовлення в режимі реального часу.

Новий українсько-кримськотатарський медійний ресурс працює вже тиждень, його мовлення стартувало 17 серпня. Крім сайту QHA, радіо можна почути на частоті мовлення 103,5 FM у Каховському районі Херсонської області України. Головний офіс радіо «Хаят» знаходиться у Києві.

Нове радіо створене з метою встановлення зв'язку з окупованим Кримом, об'єднання кримськотатарської діаспори, розвитку кримськотатарських національних ЗМІ. Його ефірна частина складається з інформаційно-аналітичних і розважальних програм. На даний момент випуски новин ведуться українською та кримськотатарською мовами, у планах також — звучання турецькою та англійською.

Нагадаємо, рік тому Національною радою України з питань телебачення і радіомовлення було оголошено конкурс на радійні частоти в районах, розташованих у Херсонській області, поблизу тимчасово окупованого Криму. Оголошення частот у так званому кримському прикордонні стало частиною державної політики щодо створення мережі українських радіостанцій, які ведуть мовлення на Крим.

QHA