РОСТОВ-НА-ДОНУ (QHA) -

У російському місті Ростов-на-Дону відбудеться попереднє засідання у справі шістьох кримськотатарських політичних в'язнів, затриманих у рамках сфабрикованої кримінальної справи про нібито їхню участь у терористичній діяльності організації Хізб -ут-Тахрір.

Засідання суду відбудеться 10 січня 2018 року.

Як повідомляє кримська активістка Олена Савчук, затримані все ще утримуються в Криму, у СІЗО м. Сімферополь.

За її словами, сьогодні пройшло засідання в Північно-Кавказькому окружному військовому суді Ростова-на-Дону, де і було прийняте рішення перенести засідання на січень місяць.

Нагадаємо, що 11 лютого 2016 року були затримані учасники сфабрикованої справи: Муслім Алієв з Алушти, житель села Краснокам'янка Енвер Бекіров, житель Ялти Вадим Сірук та Емір-Усеїн Куку — член Контактної групи з прав людини, а 18 квітня того ж року — Арсен Джеппаров і Рефат Алімов.

QHA повідомляло, що дружину одного з фігурантів надуманої «ялтинської справи «Хізб ут-Тахрір» Вадима Сірука Анну Богачеву з донькою не пустили на раніше дозволену зустріч з ним.

Так звана "справа Хізб ут-Тахрір" стала візитною карткою боротьби ФСБ з інакодумцями мусульманами в Криму. Називаючи свої репресивні операції боротьбою з тероризмом, силовики вриваються до будинків, проводять незаконні обшуки і затримання.

QHA