СІМФЕРОПОЛЬ / Акмесджит (QHA) -

В окупованому Росією Сімферополі так звана влада готується до демонтажу конструкцій, самовільно встановлених приватними домовласниками на муніципальних територіях загального користування. Про це заявив так званий глава адміністрації Сімферополя Ігор Лукашев, якого цитує прес-служба.

— Роботу з цього напрямку потрібно вести системно. Розробити план конкретних заходів, за необхідності створити робочу групу. Усі факти самовільного зайняття муніципальної землі документувати. Паркани та всі інші конструкції, що заважають проходу і проїзду, демонтувати в установленому порядку, — сказав колаборант.

Він зазначив, що за підсумками обстеження міських територій було виявлено значну кількість порушень, що стосуються самовільного розміщення огорож та інших нестаціонарних об'єктів за межами приватних земельних ділянок. Таким чином, обмежуються території загального користування та створюються перешкоди для руху пішоходів і транспортних засобів.

Нагадаємо, раніше повідомлялося, що в окупованому Криму вигадали спосіб для демонтажу будівель — посилаючись на "закон" про особливі архітектурно-планувальні зони.

QHA