СІМФЕРОПОЛЬ / АК'МЕСДЖИТ (QHA) -

Так званий Верховний суд Криму ухвалив рішення перенести розгляд кримінальної справи "українського диверсанта" Андрія Захтея, повідомляє ТАСС.

Суд відклав розгляд кримінальної справи до 14 лютого, початок засідання — о 10:00.

«Справа Захтея» розглядається в особливому порядку, який згідно з нормами КПК Росії вибирається тільки при повному визнанні вини і каяття у скоєному.

— Вибір особливого порядку є пом'якшувальною обставиною, суд при розгляді справи в особливому порядку може призначити покарання не більше двох третин від максимального, передбаченого санкцією статті Кримінального кодексу Росії, — йдеться у повідомленні.

Нагадаємо, двом фігурантам так званої справи "кримських диверсантів" Володимиру Дудці і Олексію Бессарабову, яких звинувачують у підготовці «диверсій» на території окупованого півострова, «Верховний суд» Криму вчора продовжив арешт ще на два місяці.

Нагадаємо, раніше повідомлялося, що так зване управління ФСБ РФ по Республіці Крим і місті Севастополі завершило розслідування щодо обвинуваченого окупантами у нібито підготовці диверсій на окупованому півострові Андрія Захтея.

Як повідомляло QHA, ФСБ Росії 10 серпня 2016 року заявила про запобігання в окупованому Криму терористичним актам, нібито підготовленим Головним управлінням розвідки Міністерства оборони України, та ліквідації якоїсь агентурної мережі. У справі про підготовку диверсії було затримано семеро осіб. Керівником групи був названий Євген Панов, а його спільником — Андрій Захтей.

Джерело: ТАСС

QHA