СІМФЕРОПОЛЬ / Акмесджит (QHA) -

Сторона захисту звинувачених російськими окупантами у так званій справі «26 лютого» клопотала про виклик до суду і допит як свідків главу і заступника глави Меджлісу кримськотатарського народу Рефата Чубарова та Ахтема Чийгоза. Про це написав журналіст Антон Наумлюк на своїй сторінці в Facebook.

Також він повідомив, що подане клопотання про отримання з «Верховного суду» Криму копії протоколу засідань і вироку Ахтему Чийгозу.

Відзначається, що суд оголосив перерву для винесення рішень за клопотаннями.

QHA повідомляло, що 23 жовтня відбулося чергове засідання у справі «26 лютого», в ході якого «суд» заслухав нових свідків у справі.

Відзначимо, 18 жовтня в Сімферополі (окупований Крим) пройшло засідання суду за «справою 26 лютого» щодо Мустафи Дегерменджі та Алі Асанова. До суду були викликані три свідки мітингу, які заявили, що були на ньому, але підсудних там не бачили.

Раніше, 12 жовтня, «Верховний суд» окупованого Криму відхилив апеляційну скаргу на рішення про продовження терміну домашнього арешту фігурантам «справи 26 лютого» Мустафі Дегерменджі та Алі Асанову.

Нагадаємо, Мустафа Дегерменджі та Алі Асанов є фігурантами так званої «справи 26 лютого» у Криму. Їх судять за участь у мітингу 26 лютого 2014 року під стінами Верховної Ради Криму на підтримку територіальної цілісності України і надання опору російській окупаційній армії.

QHA