КИЇВ (QHA) -

Звістка про смерть російського сатирика і письменника Михайла Задорнова, який досить цинічно висловлювався про українців і представників інших національностей, викликало бурю емоцій у користувачів соціальних мереж.

Багато з них згадують скандальну заяву Задорнова про збитий на Донбасі Боїнг-777, а також відзначають, що Задорнов, який все життя знежавав Захід, лікувався від онкології саме там — у Німеччині.

Раніше проект «Миротворець», в базу якого гуморист був внесений за визнання окупації Криму, відреагував на смерть Михайла Задорнова і запропонував готуватися наступним публічним особам Росії, які зарекомендували себе цинічними і безпринципними людьми.

Нагадаємо, від хвороби Задорнов лікувався за кордоном — у Німеччині, оскільки в'їзд до США був йому заборонений. Влітку 2017 року артист скасував гастролі через загострення хвороби.

У червні 2017 року на каналі «Задор ТВ» у Youtube вийшло інтерв'ю, в якому гуморист розповів, що вважає Крим російською територією, а українським півострів, на його думку, ніколи не був.

Задорнов також був у числі діячів культури, які в березні 2014 року підписали звернення на підтримку політики президента РФ Володимира Путіна в Україні та Криму.

QHA