СЕВАСТОПОЛЬ / АК'-ЯР (QHA) -

За словами президента країни-агресора, Росія готова була виділити окупованому Севастополю втричі більше грошей, ніж виділили на розвиток міста, але регіон просто «не може освоїти ці гроші». Про це заявив президент РФ Володимир Путін на зустрічі з педагогами у Кремлі, відповідаючи на відповідне запитання педагога з Севастополя.

Путін вважає, що в Севастополі ситуація із соціальною та дорожньою інфраструктурою дуже складна, набагато складніше, ніж у Росії.

Він заявив, що РФ могла б «дати більше в 2-3 рази, але ви (місто Севастополь — ред.) не зможете їх освоїти». Президент Росії зазначив, що Севастополь не готовий до того, щоб прийняти таку кількість коштів і освоїти їх, так, «щоб ніхто їх там не розтирив і не розікрав».

Нагадаємо, у 2016 році середньомісячні виплати так званого керівництва дирекції Федеральних цільових програм склали від 472,6 тис. до 607,5 тис. руб. (близько $ 10 тис.), а співробітникам некерівної ланки — 302,8 тис. руб. Також був зроблений висновок, що бюджетні кошти в Криму освоюються дуже погано: у 2015 році рівень освоєння склав 23,6%, у 2016 — 63%. З позабюджетних джерел залучили 6% у 2015 році і 2,6% у 2016.

ФОТО: інтернет

QHA