АСТРАХАНЬ (QHA) -

Житель Астрахані Віктор Кропачов створив ковану скульптуру, що зображає Володимира Путіна з тілом крилатого ведмедя і осетром у руках. Вона називається «Розум, сила і душа».

Росіянин хотів виставити скульптуру в одній з установ культури міста, але не зміг цього зробити і розмістив її у дворі приватного будинку. Кропачов має намір подарувати скульптуру Путіну.

— Скульптура свого роду образ Росії у вигляді ведмедя, на чолі якої перебуває Путін. Ведмідь наступає лівою ногою на орла, крила якого знаходяться за спиною скульптури. Птах символізує зовнішніх ворогів Росії, пояснив автор скульптури.

В лапах ведмедя символ Астраханській області осетер. За словами Кропачева, риба нібито "символ доброти і душевності" Путіна.

Як повідомлялося раніше, молодий київський скульптор Олесь Башук презентував на території Співочого поля своє творіння скульптуру Щаслива сім'я.

На відміну від російського скульптора, українець бачить головну ідею своєї роботи в поліпшенні позитивних соціальних і психологічних настроїв в українському суспільстві, а не у пропаганді культу особи лідера своєї держави.

QHA