САНКТ-ПЕТЕРБУРГ (QHA) -

Російський військовий отримав престижну нагороду з рук президента Росії Путіна за участь у боях на Донбасі на боці терористів «ДНР». Про це повідомляється у статті за підсумками розслідування видання «Inform Napalm».

За інформацією видання, у своєму профілі в соцмережі ВКонтакте терорист, будучи у госпіталі в Санкт-Петербурзі, де проходив лікування після серйозних поранень під Дебальцевим, виклав фото з медаллю «За заслуги перед Вітчизною» II ступеня з мечами, а пізніше продублював пост на сторінці в «Одноклассниках». Згідно з підписом, наказ про нагородження датований 19 квітня 2016 року і підписаний особисто президентом РФ Путіним.

Зазначається, що у зв'язку із тим, що дана нагорода видається військовослужбовцям Російської Федерації вкрай рідко, то можна припустити, що перемога в боях під Дебальцевим мала для Росії і бойовиків Донбасу високе стратегічне значення.

Нагадаємо, як повідомляло QHA, на слуханнях у Міжнародному суді ООН у Гаазі представник України доктор Гарольд Кох звинуватив Росію у поставках озброєння бойовикам на Донбасі, жертвами терористичних атак яких стало цивільне населення. Він прокоментував реакцію на звинувачення від представника РФ Самюеля Вордсворса, заявивши, що абсолютно обурений кричущим фактом, що російський відповідач не став заперечувати поставок зброї бойовикам Донбасу.

ФОТО: інтернет

QHA