МОСКВА (QHA) -

Президент Росії Володимир Путін підписав указ про право на забезпечення житлом колишніх українських військових, які проживають в окупованому РФ Криму. Документ, датований 22 березня, опублікували на офіційному сайті «Державної системи правової інформації».

У документі зазначається, що право на забезпечення житлом мають громадяни РФ, які живуть на півострові, які перебувають на обліку в якості осіб, які потребують житло, і звільнені 18 березня 2014 року з військової служби та правоохоронних органів України.

Також таке право отримали звільнені до 18 березня 2014 зі служби у військовому управлінні і військових формуваннях і в органах спеціального зв'язку і захисту інформації України.

Нагадаємо, Росія віроломно напала на суверенну Українську державу в 2014 році. Росіяни під дулами автоматів провели незаконний «референдум» в Криму, намалювавши 120%-у підтримку анексії, а далі намагалися захопити іншу частину України завдяки хаосу «російської весни», однак були зупинені на Донбасі силою волонтерів і добровольців, які за підтримки українського народу стали на захист країни. Зараз РФ шляхом терору і залякувань намагається утримати окупований Крим і частину Донбасу під своїм впливом. Через анексію РФ вигнали з «великої вісімки», ПАРЄ і зробили країною-вигнанцем.

QHA