НЬЮ-ЙОРК (QHA) -

Учасниці російської групи Pussy Riot Theatre провели акцію на підтримку російського політв'язня в РФ українця Олега Сенцова у Нью-Йорку в будівлі Trump Tower.

Про це повідомила одна з учасниць групи Марія Альохіна на своїй сторінці у Facebook.

Учасниці групи написали на зшитих степлером простирадлах: «Free Sentsov» і спустили їх поверхами Trump Tower.

— За ці дні, що ми у Нью-Йорку, ми познайомилися з крутими активістами, які знають про Сенцова і зрозуміли, що якщо ми робимо одну справу, то жодних кордонів між нами не існує. Ми повинні продовжувати говорити про справу Сенцова і Кольченка, написала Альохіна.

За її словами, після акції поліція перекрила Trump Tower на півгодини.

Раніше QHA повідомляло, що учасниць Pussy Riot Марію Альохіну і Ольгу Борисову затримали в Якутську наступного дня після акції на підтримку Олега Сенцова біля виправної колонії №1.

Нагадаємо, Олег Сенцов разом із Олександром Кольченком був затриманий представниками російських спецслужб у Криму у травні 2014 року за звинуваченням в організації терактів на півострові. У серпні 2015 року Північно-Кавказький окружний військовий суд у Ростові-на-Дону засудив Олега Сенцова до 20 років колонії суворого режиму за звинуваченням у терористичній діяльності на території окупованого Криму. Кольченко отримав 10 років колонії. Обидва свою провину не визнали.

QHA