СЕВАСТОПОЛЬ / АК'-ЯР (QHA) -

В окупованому Севастополі місцева влада прийняла закон, який обмежує можливості для проведення публічних заходів (мітингів, акцій, зібрань, пікетів), повідомляє джерело з посиланням на прес-службу "закзборів" міста.

Один із пунктів документа вимагає від організаторів акції установки пересувних туалетів, якщо вона триватиме більше трьох годин, а також дотримання правил пожежної безпеки.

— Організаторам публічних заходів, у разі запланованого тривалого часу їх проведення (більше трьох годин), необхідно передбачити організацію пересувних туалетів відповідно до встановлених норм і правил, а також дотримання правил пожежної безпеки, встановлених федеральним законодавством і законодавством міста Севастополя, — йдеться в тексті документа.

Також у законі вказані місця, де проводити мітинги заборонено — це територія вокзалів, аеропортів, портів, пристаней, ринків, торгово-розважальних центрів, освітніх і медичних установ.

Нагадаємо, 12 червня по всій Росії проходили антикорупційні мітинги, на яких, за повідомленнями ЗМІ, затримали понад 1600 осіб. Зокрема, у Петербурзі були затримані більше 900 активістів.

ФОТО: інтернет

QHA