КИЇВ (QHA) -

Проти українського військовослужбовця Віталія Марківа дав свідчення французький журналіст, який також був під Слов'янськом у момент загибелі фоторепортера Андреа Рокелле, повідомляє прес-служба Міністерства внутрішніх справ.

Згідно з повідомленням, французький журналіст розповів, що відносно обставин загибелі у 2014 році у зоні АТО італійського та російського журналістів прокуратурою міста Павія (регіон Ломбардія) розпочате кримінальне провадження.

— У рамках цього виробництва французький журналіст вказав на те, що смерть вищевказаних журналістів стала наслідком застосування зброї підрозділом НГУ, в якому проходив службу затриманий Віталій Марків. Крім того, у рамках показань французький журналіст надав відеоряд доказів, — повідомили у МВС.

Також у відомстві зазначили, що за даними українського слідства, загибель журналістів сталася внаслідок артобстрілу з боку бойовиків.

Нагадаємо, сьогодні стало відомо, що справа про затримання в Італії громадянина України, військового Віталія Марківа, якого звинувачують у причетності до загибелі італійського фотокореспондента Андреа Роккеллі на Донбасі у 2014 році, знаходиться на особливому контролі Департаменту консульської служби МЗС та Генерального консульства України у Мілані.

ФОТО: інтернет

QHA