СІМФЕРОПОЛЬ / Акмесджит (QHA) -

Проти кримчанина, який не хоче проходити військову службу в російській армії, порушено кримінальну справу.

— Відносно одного громадянина порушено кримінальну справу, інші вважаються неповідомленими, тому що на період проведення призову вони перебували за межами Криму, — повідомив на прес-конференції «Весняний призов-2017» російський військовий комісар Криму Анатолій Малолєтко.

Всього до лав «ухильників» Малолєтко зарахував 200 осіб, зазначивши, що багато хто користується наявністю двох паспортів, їдучи на час призову на материкову Україну.

Нагадаємо, Резолюція ГА ООН A/RES/71/205 від 19 грудня 2016 року «Ситуація з правами людини в Автономній Республіці Крим та місті Севастополь (Україна)» встановила факт незаконної окупації Російською Федерацією Автономної Республіки Крим та міста Севастополя і закликала РФ забезпечити виконання своїх зобов'язань відповідно до міжнародного гуманітарного права і міжнародними механізмами захисту прав людини.

У цьому ж контексті була висловлена вимога до російської сторони скасувати призов на військову службу громадян, які проживають на тимчасово окупованій території Автономної Республіки Крим та міста Севастополя, а також забезпечити неухильне дотримання своїх міжнародних зобов'язань.

ФОТО: інтернет

QHA