АВДІЇВКА (QHA) -

Знімальна група пропагандистського телеканалу Life.ru (екс-Lifenews — ред.) прибула до підконтрольного терористам району, що межує з обстріляною російсько-окупаційними військами Авдіївкою. Про це повідомляє Головне управління військової розвідки Міністерства оборони України через сторінку в Фейсбук.

У розвідці стверджують, що російські пропагандисти привезли з собою групу спецпризначення військових сил РФ для створення провокацій з метою звинувачення ЗСУ в обстрілі.

 — На Авдіївський напрямок прибула знімальна група російського телеканалу "Life.ru" (колишній LifeNews) у супроводі групи спеціального призначення ЗС РФ з метою зйомки провокаційних сюжетів для звинувачення сил АТО в обстрілі цивільних об'єктів.

Нагадаємо, як повідомляло QHA, 29 січня проросійські бойовики зробили спробу штурму позицій Збройних сил України в районі Авдіївки Донецької області. Українські бійці дали відсіч окупантам, змусивши їх відступити. Після зіткнення терористи відновили мінометні обстріли Авдіївки. Прокуратурою обстріл, який почався після атаки, кваліфікований як терористичний акт, у зв'язку з тим, що проросійські бойовики обстріляли житлові квартали Авдіївки, маючи достовірну інформацію, що там є цивільне населення.

ФОТО: інтернет

QHA