КИЇВ (QHA) -

Російські і прокремлівські ЗМІ у кращих традиціях пропаганди висвітлили зустріч Уповноваженого Президента України у справах кримськотатарського народу, народного депутата Верховної Ради Мустафи Джемілєва з президентом Туреччини Реджепом Таїпом Ердоганом, яка відбулася 4 липня в Анкарі.

Так, особливим цинізмом відзначилося пропагандистське інформагентство «РИА Крым», відоме пропутінським вектором подачі інформації. Ігноруючи журналістські стандарти, деякі Россмо використовують узагальнення і прикрашають факти. «РИА», наприклад, спекулюють на тому, що зустріч лідерів Туреччини і Джемілєва нібито тривала недовго.

Інша пропагандистське ЗМІ «Украина.ру» вважає, що Мустафа Джемілєв «скаржився» президенту Туреччини, і сміливо використовує таке формулювання в заголовку.

Деякі медіа неаргументовано порахували зустріч Джемілєва і Ердогана «секретною».

Також багато видань у РФ свідомо припускаються грубих помилок у написанні словосполучення «кримськотатарський».

Крім цього, нерідко журналісти у пропагандистських ЗМІ нагадують читачам про результати незаконного референдуму в окупованому Криму, а також про те, що Меджліс кримськотатарського народу країна-агресор порахувала «екстремістською організацією».

Як повідомляло QHA, на зустрічі з Мустафою-аг'а Ердоган передав запевнення кримськотатарському народу у беззаперечній підтримці з боку Туреччини.

ФОТО: інтернет

QHA