ХАРКІВ (QHA) -

Основною метою прийому прокурора Автономної Республіки Крим є встановлення всіх злочинів, скоєних окупантами проти громадян України з моменту початку анексії Криму Росією. Крім того, Гюндуз Мамедов повідомив, що, за заявою народного депутата, лідера кримськотатарського народу Мустафи Джемілєва, прокуратура почала розслідування за фактом демографічної зміни півострова Крим.

— Основна мета наших виїзних прийомів — це виявлення фактів порушення прав наших громадян під час окупації та під час агресії на території півострова, — сказав Гюндуз Мамедов. — Саме це і є військовими злочинами. Ми розслідуємо військові злочини, як порушення звичаїв і правил ведення війни.

Під час таких прийомів прокурорами збирається дуже важлива інформація для формування доказової бази у кримінальному провадженні про скоєння злочинів на окупованому півострові.

Варто нагадати, що заступники прокурора АРК проведуть виїзні прийоми протягом травня у Запоріжжі, Генічеську, Одесі, Миколаєві та Львові. Інформація про графік прийому заступниками прокурора доступна на сайті прокуратури АРК.

QHA