ХАРКІВ (QHA) -

Прокуратура відкрила кримінальне провадження щодо вибухів на військових складах під Балаклією Харківської області за статтями "недбальство" та "диверсія".

— На місце події виїхала група прокурорсько-слідчих працівників Головної військової прокуратури, головного слідчого управління СБУ для організації та розслідування кримінального провадження, зареєстрованого за 113-ю статтею Кримінального кодексу України, яка кваліфікує ці дії та події як диверсію. Військова прокуратура, крім того ... зареєструвала кримінальне провадження за ч.3 ст. 425 Кримінального кодексу  недбале ставлення військовослужбовців, що спричинило тяжкі наслідки,  розповів Матіос на брифінгу в четвер у Києві.

Зазначимо, що раніше було відкрито провадження за статтею "диверсія", ініційоване СБУ. Процесуальне керівництво розслідуванням за статтею СБУ і прокуратури здійснює Головна військова прокуратура.

Раніше QHA повідомляло, що в результаті диверсії сьогодні вночі о 2 годині 46 хвилин на декількох майданчиках зберігання ракетно-артилерійського озброєння (танкові та артилерійські снаряди 125 і 152 мм) поблизу міста Балаклія у Харківській області стався вибух і виникла пожежа, що призвела до детонації боєприпасів.

ФОТО: інтернет

QHA