КИЇВ (QHA) -

Прокуратура Автономної Республіки Крим за результатами попереднього розслідування направила до суду обвинувальні акти стосовно колишніх депутатів Верховної Ради АРК, які звинувачуються у державній зраді.

Про це повідомляється на сайті відомства.

Під час розслідування правоохоронці отримали незаперечні докази того, що у березні 2014 року ці депутати надали допомогу і сприяли окупації Криму.

Зокрема, вони незаконно прийняли низку постанов, у результаті чого було енелегітимне державне утворення «Республіка Крим».

Відзначається, що обвинуваченим загрожує покарання у вигляді позбавлення волі на термін від 12 до 15 років.

Слідчими і прокурорами прокуратури АР Крим до суду направлені вже 49 обвинувальних актів щодо колишніх депутатів Верховної Ради Криму.

Також, за клопотаннями слідчих і прокурорів, судом накладений арешт на майно вищевказаних 49 екс-депутатів, а саме: 23 квартири, 16 житлових будинків, 31 автомобіль, 4 земельні ділянки, 2 магазини, катер і банківські рахунки.

Як повідомляло QHA, 17 липня прокуратура Автономної Республіки Крим порушила кримінальну провадження щодо колишнього начальника державної виконавчої служби АРК за звинуваченням у державній зраді.

ФОТО: інтернет

QHA