КИЇВ (QHA) -

Прокуратура АРК закликає свідків інформувати про порушення прав засуджених та ув'язнених осіб у Криму у зв'язку із розслідуванням порушення Росією норм міжнародного гуманітарного права на території анексованого півострова, повідомляється на сайті відомства.

— Прокуратура АРК розслідує перегляд вироків України по російському карному законодавству і незаконні переміщення засуджених з півострова в місця позбавлення волі, що розташовані на території Російської Федерації (статті 64, 76 Конвенції про захист цивільного населення під час війни IV Женевської конвенції), а також інші порушення прав засуджених та ув'язнених українських громадян, сказано у повідомленні.

Відомство просить свідків вказаних фактів звертатися до прокуратури Автономної Республіки Крим (тел.: 044-569-73-57; prok.ark@ark.gp.gov.ua).

Нагадаємо, сьогодні Міністерство з питань тимчасово окупованих територій і внутрішньо переміщених осіб України повідомило, що російська влада перевозять в'язнів з пенітенціарних установ анексованого Криму до 49 пенітенціарних установ, розташованих у 23 суб'єктах сусідньої Росії.

ФОТО: інтернет

QHA