БРЮССЕЛЬ (QHA) -

17 жовтня на засіданні п'ятого раунду консультацій Україна — Європейський Союз у Брюсселі заступник прокурора Автономної Республіки Крим Олександр Удовиченко розповів про порушення прав громадян України на території окупованого Російською Федерацією Криму.

Про це 19 жовтня повідомляє прес-служба прокуратури АРК.

— У своєму виступі заступник прокурора автономії акцентував увагу на порушеннях прав українців на території АР Крим, зокрема, на забороні окупаційною владою діяльності Меджлісу, переслідуванні з політичних, етнічних та інших дискримінаційних ознак, порушення свободи слова і права на мирні зібрання тощо, йдеться у повідомленні.

Також зазначається, що представник України окремо інформував про кримінальну та адміністративну відповідальність за відвідування анексованого Криму з порушенням правил перетину кордону і питанні допуску іноземців на тимчасово окуповані території.

Нагадаємо, раніше представництво Президента України в Автономній Республіці Крим представило учасникам Конференції високого рівня БДІПЛ ОБСЄ пропозиції «Протидія нетерпимості, дискримінації та ненависті стосовно мусульман як комплексне реагування», присвячені десятій річниці Кордовскої конференції та декларації.

QHA