КИЇВ (QHA) -

Прокуратура Автономної Республіки Крим направила до суду обвинувальний акт відносно колишнього прокурора прокуратури Криму, який звинувачується у державній зраді. Про це повідомила прес-секретер генерального прокурора України Лариса Сарган на своїй сторінці в Facebook.

— Прокуратура Автономної Республіки Крим за результатами проведеного спеціального попереднього розслідування направила до суду обвинувальний акт відносно колишнього прокурора прокуратури Криму О.Ю. Саргінова, який звинувачується в скоєнні кримінального злочину, передбаченого ч. 1 ст. 111 КК України (державна зрада), — написала Сарган.

Повідомляється, що під час розслідування кримінального виробництва отримані беззаперечні докази, що підтверджують, що колишній прокурор відділу прокуратури Криму, який перейшов на службу до незаконно створеного органу прокуратури так званої Республіки Крим, надав представникам окупаційної влади допомогу в проведенні підривної діяльності проти України, у тому числі, шляхом фальсифікації матеріалів кримінальної справи відносно Ільмі Умерова.

Обвинуваченому загрожує покарання у вигляді позбавлення волі на строк від дванадцяти до п'ятнадцяти років.

QHA