КИЇВ (QHA) -

Кожен епізод переслідувань громадян України в окупованому Криму буде внесений до загальнодоступного реєстра на сайті прокуратури АР Крим та розслідуваний згідно із законодавством України. Про це повідомив прокурор Автономної Республіки Крим Гюндуз Мамедов в інтерв'ю Hromadske.

— Створено реєстр осіб, чиї права були порушені. Він буде на нашому офіційному сайті та будь-який громадянин зможе його побачити і доповнити фактами, про які йому стало відомо. Ми будемо давати оцінку за кожною ситуацією, — повідомив прокурор.

Він також зазначив, що для роботи безпосередньо в окупованому Криму прокуратура буде посилювати взаємодію з розташованими там правозахисними організаціями. Гюндуз Мамедов підкреслив важливість роботи преси, яка висвітлює події на півострові.

Нагадаємо, як повідомляло QHA, прокуратурою Автономної Республіки Крим 30 грудня направлено до суду обвинувальні акти стосовно колишніх депутатів Верховної Ради Автономної Республіки Крим Цекова С.П., Савченко С.Б., Бахарєва К.М., Гафарова Е.С., Заїченко А.А., Ільясова Р. І., Іоффе А., Кличнікова В.М., Нахлупіна В.Г., Фікса Ю.З., Шувайнікова С.І. Зазначені депутати звинувачуються в скоєнні кримінального злочину, передбаченого ч. 1 ст. 111 КК України (державна зрада). Під час розслідування кримінальних проваджень отримані беззаперечні докази того, що в березні 2014 року ці депутати Верховної Ради Автономної Республіки Крим сприяли окупації півострова.

ФОТО: інтернет

QHA