КИЇВ (QHA) -

Прокуратура Автономної Республіки Крим повідомляє, що завтра, 16 лютого у Чаплинці Херсонської області відбудеться виїзний прийом громадян з окупованого Росією півострова і переселенців.

Як повідомляє прокуратура, прийом проходитиме з 10:00 до 13:00 (з 11:00 до 14:00 за кримським часом) у будівлі Генічеської місцевої прокуратури (Чаплинка, вул. Грушевського, 30).

У повідомленні прес-служби відомства зазначено, що прийом буде проведено «з метою виявлення фактів вчинення з боку окупаційної влади військових злочинів і злочинів проти людяності, інших порушень конституційних прав громадян України, які проживають на тимчасово окупованій території півострова Крим або вимушених переселитися з неї на материкову частину України».

Прокуратура Автономної Республіки Крим також опублікувала інфографіку, присвячену порушенню прав людини на окупованому півострові.

Нагадаємо, 12 січня на базі Генічеської місцевої прокуратури заступник начальника управління прокуратури Автономної Республіки Крим Єгор Ребров провів перший цього року виїзний прийом громадян, які проживають на тимчасово окупованій території півострова Крим, а також тих, хто був змушений переселитися з анексованого Криму на материкову частину України .

QHA