СЕВАСТОПОЛЬ / АК'-ЯР (QHA) -

«Депутати» так званого парламенту Криму визнали «провальною» програму газифікації півострова в поточному році. Як повідомляє прес-служба підконтрольного Росії парламенту півострова, про це йшла мова на засіданні комітету з питань промислової політики, транспорту і паливно-енергетичного комплексу.

— 2017 року було заплановано до здачі в експлуатацію 35 об'єктів: 4 газотранспортні системи, 17 міжселищних і 14 вуличних мереж. З цією метою було передбачено 662 мільйони рублів. Проте реалізацію програми газифікації в поточному році по лінії Міністерства палива та енергетики Криму можна назвати провальною, вона не буде виконана повною мірою, цитує прес-служба «парламенту» слова «заступник голови комітету» Василя Рогатина.

Комітет також вирішив рекомендувати підконтрольному Москві Міністерству палива та енергетики Криму підготувати проект нової програми газифікації на 2018-2020 роки.

Як повідомляло QHA, при виконанні указу президента країни-окупанта РФ Путіна щодо забезпечення анексованого Криму газом «до кінця року», самопроголошена влада використовувала вкрадене обладнання компанії «Чорноморнафтогаз».

QHA