КИЇВ (QHA) -

Україна погано виконує свої зобов'язання перед Євросоюзом у транспортній сфері. Про це журналістам заявила віце-прем'єр-міністр з питань європейської та євроатлантичної інтеграції Іванна Климпуш-Цинцадзе, передає кореспондент QHA.

— Мінімальна кількість зобов'язань Україна виконала в сфері транспорту. Кілька базових законопроектів від Кабміну за цим напрямом були відкликані з Верховної Ради. Нові поки не подали. А це позначається на безпеці руху і впровадженні стандартів ЄС, — констатувала Клімпуш- Цинцадзе.

Вона зазначила, що Україна відстає від виконання угоди про асоціацію з ЄС у багатьох секторах. На думку Климпуш-Цинцадзе, щоб наздогнати план, держава повинна зосередитися на зміцненні міністерств і центральних відомств.

— Ми повинні домогтися того, щоб в парламенті створили такі процедури, які не дозволять проходити директивам і законопроектам, таким, що суперечить виконанню угоди з Євросоюзом, — резюмувала вона і додала, що реформа держслужби повинна стати основною.

Нагадаємо, 30 травня сенат Нідерландів підтримав ратифікацію Угоди про асоціацію України з Європейським союзом. Нідерланди залишалися останньою країною ЄС, яка не ратифікувала угоду через референдум, на якому голандці сказали «ні» асоціації ЄС з Україною.

ФОТО: інтернет

QHA