КИЇВ (QHA) -

За даними соціологічного опитування, проблеми держави Україна і українців не збігаються, заявив 16 березня керівник соціологічної групи "Рейтинг" Олексій Антипович, передає кореспондент QHA.

— Для держави українці основною проблемою визначають рішення військового конфлікту на Сході. Кожен другий українець каже, що потрібно вирішувати проблему з хабарництвом і корупцією у владі. І нарешті, третьою проблемою для держави українці називають відсутність роботи. Це не означає, що цей українець є безробітним. Ні, цей українець каже, що хотів би мати роботу, яка його задовольняє: а) цікава; б) робота, за яку йому добре платять.

У той же час, особистими проблемами українці вважають зростання цін на споживчі товари, тарифи та інфляцію.

— Коли ми запитуємо про особисті проблеми, то тут однозначними є три відповіді: низький рівень зарплат або пенсій, підвищення цін на основні товари та послуги, інфляція і підвищення комунальних тарифів. Той же військовий конфлікт на Сході особистою проблемою вважає тільки кожний 5-й українець, а для держави — це 75%, тобто, мова йде про три чверті опитаних. Те ж саместосується і корупції. Якщо для держави це проблема номер два, то серед особистих її називають 14% і вона десь у середині списку.

Як раніше повідомляло QHA, 60% українців вважає, що країні необхідні кардинальні зміни.

QHA