КИЇВ (QHA) -

Другий сезон коміксу анонсували перший заступник Міністерства інформполітики Еміне Джапарова, автор тексту для коміксу Ігор Роговий і продюсер проекту Леонід Краснопольський.

У січні цього року був зроблений перший сезон, який присвячується війні на Донбасі та включає три випуски. Творці проекту планують презентувати ще шість коміксів, але тепер про визволення Криму і про перемогу України. У четвертій частині екшн розгортається на півострові, і наші герої знову відправляються на пошуки артефактів, які допоможуть у порятунку Криму.

Як відомо, у коміксі є троє головних героїв, які мають оригінальні надздібності. Кий, Щек, Хорив і Либідь — засновники столиці України.

— На відміну від героїв DC і MARVEL, наші персонажі спочатку працюють у своїй діяльності головою, а тільки потім м'язами, зброєю і надсилою, — розповідає автор текстів «Охоронців країни».

У новому випуску до попередніх персонажів приєдналися герої-кримські татари — Дженік, Аскер і Мудрець Мустафа. Прототипом останнього став лідер кримськотатарського народу Мустафа Джемілєв.

— Мудрець грає ключову роль — він хранитель ключів. Він відображає незламну боротьбу за народ, віру і культуру — це про Мустафу, — зізналася Джапарова.

Також на презентації вона заявила, що протягом декількох тижнів Кабінет міністрів розгляне дві стратегії від МІП про інформаційну реінтеграцію Криму та Донбасу.

— Наша стратегія стане фундаментом для роботи в напрямі окупованих територій. Це спроба направити інформацію в правильне русло і знайти способи для встановлення комунікації з жителями цих регіонів, — повідомила заступник міністра інформполітики.

Придбати всі випуски «Охоронців» можна на сайті hunta.in.ua — за 99,99 гривень кожен.

QHA