СІМФЕРОПОЛЬ / Акмесджит (QHA) -

До 9 травня на адміністративному кордоні окупованого Криму з материковою Україною, поряд із автомобільними пунктами пропуску окупантів «Армянськ», «Джанкой» і «Перекоп» цілодобово чергують судові пристави. Про це повідомляє сімферопольський міський сайт з посиланням на «кримське управління ФССП».

Співробітники окупаційної ФССП збираються обмежувати виїзд на підконтрольну Україну територію особам, які залишають Крим, при наявності у них заборгованості.

— Підставою для скасування обмеження права на виїзд з Росії є фактична оплата в повному обсязі заборгованості з виконавчих проваджень. Таким чином, боржнику в пункті пропуску необхідно мати при собі платіжний документ про погашення заборгованості з виконавчого провадження.

При цьому у того, хто виїжджає, буде можливість «вирішити питання» з обмеженням права на виїзд прямо на пункті пропуску, стверджують в службі приставів.

Нагадаємо, як повідомляло QHA, у січні 2017 року служба судових приставів окупантів з Росії в Криму спільно з «Фондом захисту вкладників» почала накладати арешти на майно боржників українських банків.

ФОТО: інтернет

QHA