КИЇВ (QHA) -

Український журналіст Андрій Дзіндзя опублікував відео, на якому, за його словами, зафіксовані учасники акції протесту "Марш за майбутнє", які отримують гроші за акцію, яка відбулася цієї неділі 4 лютого.

На кадрах видно людей, що зібралися на столичному майдані Тараса Шевченка, де й розпочалася хода.

— Ось з'явилося відео з роздачею грошей за участь у сьогоднішньому мітингу Саакашвілі, — написав журналіст на своїй сторінці у Facebook.

На кадрах також відображений автомобіль з луганським номерним знаком ВВ 0536 ВС, на якому прибули на мітинг люди, які роздавали учасникам акції гроші.

Відзначимо, що у соцмережах запрошували чоловіків взяти участь в акції протесту у Києві з оплатою 350 грн/день. Щоправда, там не повідомлялося, на яку саме акцію запрошують бажаючих, так як вчора у Києві відбувся не тільки мітинг прихильників Саакашвілі.

Нагадаємо, вчора у Києві відбувся "Марш за майбутнє" прихильників екс-президента Грузії Міхеїла Саакашвілі. Учасники мають намір провести наступну акцію 18 лютого. Мітингувальники закликали Порошенко "прийти у цей день на Майдан і заявити про свою відставку".

QHA