КИЇВ (QHA) -

Президент України Петро Порошенко привітав з Днем народження Верховного архієпископа Києво-Галицької Української греко-католицької церкви Святослава Шевчука. Про це повідомляється на сайті президента.

Глава держави наголосив на важливості діяльності глави греко-католицької церкви і подякував йому за активну громадянську позицію.

— Своїм архіпастирським служінням і подвижницькою діяльністю на чолі Української греко-католицької церкви Ви отримали заслужений авторитет в Україні та світі. Спасибі за активну громадянську позицію, невтомні зусилля для збагачення духовного життя українського народу.

Бажаю Вам міцного здоров'я, радості і миру.

Верховний архієпископ Святослав Шевчук (народився 5 травня 1970 у місті Стрий, Львівська область) — єпископ Української греко-католицької церкви; з 27 березня 2011 року — Верховний архієпископ Києво-Галицький, митрополит Київський — предстоятель Української греко-католицької церкви. Був затверджений у сані єпископа Папою Римським Бенедиктом XVI. У 2010 році був призначений апостольським адміністратором єпархії Покрова Пресвятої Богородиці в Буенос-Айресі.

ФОТО: сайт президента

QHA