КИЇВ (QHA) -

Президент України Петро Порошенко представив нові ракети для ураження наземних цілей, розроблені «Укроборонпромом» для авіації ЗСУ. Про це він написав у Фейсбук, супроводивши запис відео пробних стрільб ракетами з вертольота.

Також президент згадав нові станції оптико-електронного придушення «Адрос», якими вже оснащені борти українських гелікоптерів.

- «Укроборонпром» розробив нове ракетне озброєння для Військово-повітряних сил України. Ракети калібром 57-мм призначені для ураження наземних цілей і спроектовані для озброєння ударних вертольотів і літаків.

Під час успішних випробувань екіпаж вертольота, який, до речі, оснащений новими двигунами, а також станцією оптико-електронного придушення «Адрос», влучив у задані цілі. Тільки півсекунди потрібно, щоб випустити повний блок з 20 ракет, - повідомив Порошенко.

Як повідомляло QHA, в Міноборони України 10 лютого поділилися планами проведення в Херсонській області навчань із залученням ЗРК «БУК М1». Всього заплановано близько 50 тактичних навчань ракетних підрозділів, у половині з яких будуть використані зенітно-ракетні батареї.

Раніше, 4 січня, міністр оборони Степан Полторак заявив, що за необхідності Україна регулярно проводитиме навчання на полігоні біля адмінкордону з анексованим Кримом.

ФОТО: інтернет

QHA