КИЇВ (QHA) -

Президент України Петро Порошенко підписав Указ «Про звільнення в запас військовослужбовців строкової служби, терміни проведення чергових призовів та чергові призови громадян України на строкову військову службу 2017 року», повідомляє офіційне інтернет-представництво глави держави.

— Документом № 44/2017 визначаються терміни проведення поточного року чергових призовів громадян України на строкову військову службу та звільнення у запас військовослужбовців, які вислужили встановлені терміни строкової військової служби. Реалізація Указу забезпечить своєчасне виконання завдань, пов'язаних із підготовкою і проведенням зазначених заходів.

Зазначається, що військовослужбовці строкової служби, які мають ступінь вищої освіти «спеціаліст» або «магістр» та вислужили встановлені терміни строкової військової служби, будуть звільнені в запас зі Збройних сил України та інших військових формувань у травні-червні і жовтні-листопаді 2017 року.

Інші строковики, які вислужили встановлені терміни, будуть звільнятися в запас із квітня по червень і у жовтні-грудні поточного року.

Призов на строкову військову службу придатних до служби громадян України чоловічої статі у віці від 20 до 27 років, які не мають права на звільнення або відтермінування від призову на строкову військову службу, також здійснюватиметься навесні і восени: у квітні-травні і жовтні-листопаді 2017 року.

Указ набуває чинності з дня його опублікування, крім п. 1 ст. 3, який набуває чинності з 1 березня, і п. 2 ст. 3, який набуває чинності з 1 вересня 2017 року.

ФОТО: інтернет

QHA