КИЇВ (QHA) -

Стан здоров'я ув'язненого в Росії українця Станіслава Клиха різко погіршився, він знаходився в комі шість днів.

Про це розповіла громадська активістка Ольга Афанасьєва з посиланням на матір Станіслава Клиха.

— Я розмовляла з його мамою, вона їздила до нього нещодавно, і він дійсно перебуває в дуже важкому стані. Його забирали до психіатричної клініки, так напхали ліками, що він 6 днів провів у комі, у нього пролежні. Мама в розпачі, каже, що, може бути, зараз його ще можна врятувати, щоб хоч якийсь розум у нього залишився, — сказала Афанасьєва.

За її словами, зараз мова йде про боротьбу за збереження життя політичного в'язня.

Восени 2013 року київський журналіст і вчитель історії Клих відправився до своєї дівчини до російського міста Орел. Там його схопили спецслужби і змусили «зізнатися» в тому, що він нібито воював на боці повстанців у Чечні та бачив там Арсенія Яценюка.

Українця засудили за кількома «важким» статтями російського Кримінального кодексу.

Наприкінці серпня у рідних Станіслава обірвався зв'язок з ним, після чого з'явилася інформація про те, що Клиха нібито утримують в психлікарні.

8 вересня правозахисник, представник Медійної ініціативи за права людини Марія Томак повідомила, що Клиха повернули з психіатричної лікарні назад до колонії в місті Верхньоуральську.

17 жовтня матір українського політв'язня Станіслава Клиха сказала, що її син погано себе почуває, виснажений психічно та фізично.

QHA повідомляло, що один із обвинувачених у справі так званих «терористів групи Сенцова» Геннадій Афанасьєв заявив, що українського політв'язня Станіслава Клиха катували в Чечні.

Джерело: Espresso.tv

QHA