СІМФЕРОПОЛЬ/АК'МЕСДЖИТ (QHA) -

Громадянин України Володимир Балух заявив, представнику омбудсмена РФ і кримському омбудсмену, які відвідали його в ув'язненні, що працівники СІЗО ображали його за те, що він не приховував своєї етнічної приналежності.

Володимир Балух підтвердив знущальне ставлення до нього з боку співробітників ІТТ села Роздольного. Крім того, він попросив уповноважених звернути увагу на важкий фізичний стан свого співкамерника Леоніда Карецького.

Нагадаємо, раніше адвокати Балуха звернулися до омбдусменів у зв'язку із дискримінаційним і принизливим ставленням до Володимира як етнічного українця з боку співробітників ІТТ у селі Роздольному.

Як повідомляло QHA, 8 грудня 2016 року співробітники ФСБ в анексованому Криму приїхали до села Серебрянка, де провели обшуки у домівках українського активіста Володимира Балуха та його матері. Після обшуків активіста затримали нібито через знайдені на горищі будинку докази у вигляді 90 патронів і тротилових шашок.

2 березня суддя Роздольненського районного суду Марія Бедрицька продовжила українському активісту Володимиру Балуху запобіжний захід у вигляді утримання під вартою до 4 червня поточного року.

Нагадаємо, кримчанин Володимир Балух вивісив прапор України над своїм будинком 2013 року. 30 квітня 2015 року до нього прийшли співробітники підконтрольних окупантам правоохоронних органів. Тоді формальним приводом для цього стала підозра його у крадіжці запчастин від трактора Т-74. Однак Балух відмовився спілкуватися з представниками ФСБ і 11 днів переховувався. За цей час силовики перевернули догори дном його будинок і будинок його матері, а також зірвали український прапор.

ФОТО: інтернет

QHA