ЛОНДОН (QHA) -

Британський проросійський пропагандист Грем Філліпс отримав офіційне запрошення від українських дипломатів провести інтерв'ю в будівлі СБУ у Києві.

Так, «журналіст» звернувся в посольство з офіційним запитом на інтерв'ю з послом України Наталією Галібаренко і вирішив про це нагадати на сторінці у Twitter українського дипвідомства.

— Вітаю, посольство України в Лондоні! Я написав офіційний запит на інтерв'ю з послом Наталією Галібаренко, і я чекаю вашої відповіді, написав прокремлівський журналіст.

У відповідь українські дипломати погодилися на інтерв'ю, проте запропонували своє місце для його проведення: Київ, вулиця Володимирська, 33, будівля головного офісу Служби безпеки України.

Греме Філліпс! Ми готові провести з Вами «інтерв'ю» у Києві, за адресою: вул. Володимирська, 33  Служба безпеки України,  відповіли у посольстві.

Нагадаємо, як повідомляло QHA, британський блогер Грем Філліпс виявився у списку поплічників російських терористів від Центру «Миротворець». З травня 2014 року Філліпс бере участь в антиукраїнській пропаганді, зокрема веде репортажі з боку бойовиків так званих «ЛНР» та «ДНР».

ФОТО: інтернет

QHA